Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Арданівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04350257) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Секретар сільської ради - Андрела Євгенія Іванівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Андрела Євгенія Іванівна, народилася 25 липня 1978 року в с. Арданово Іршавського району Закарпатської області, в сім’ї робітників.

В 1993 році закінчила Арданівську неповну середню школу , в тому ж році вступила до Мукачівського радгосп-технікуму де здобула професію за спеціальністю «Бугалтерський облік і аудит».

В 1997 році вийшла заміж, в 2000 році народила дочку.

З 2003 року по 2006 рік працювала в ТзОВ «Гроно» касиром.

В травні 2006 року прийнята в Арданівську сільську раду на посаду інспектора ВОС

З 2008 року по 2012 рік навчалася в Карпатському університеті ім. А.Волошина де здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит».

В листопаді 2010 року обрана на посаду секретаря Арданівської сільської ради

В лиспопаді 2015 року обрана вдруге на посаду секретаря Арданівської сільської ради.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування